OSTATNIA SZANSA na 10%
OSTATNIA SZANSA na 10%
Twój kod:
LAST5552
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
Menu

naturmeal leo przyjazny dla środowiska zes...


Cena 79,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
Wszystkie ceny z VAT-em

Zapisz
  Dostępny
  Czas dostawy: 3-4 dni robocze
  Opis produktu
  Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.

  Nr art.: A270823

  miniland naturmeal leo przyjazny dla środowiska zestaw naczyń bambusowych

  Zabawne jedzenie dla najmłodszych!
  Kompletny zestaw dań, ozdobiony zabawnymi motywami, zapewni, że dzieci będą się dobrze bawić przy jedzeniu, a wasze maluchy będą zachwycone tym, że będą miały własny talerz, miskę i kubek z ulubionym zwierzęciem.

  Wszystko, czego potrzebujesz
  Pięcioczęściowy zestaw zawiera płaski talerz na pokarm stały, miskę idealną na pokarm owsiany, widelec i łyżkę w idealnym rozmiarze na pierwsze niezależne posiłki dziecka oraz kubek do picia z dwoma wygodnymi uchwytami, słomą do picia i systemem zapobiegającym kapaniu.

  Żeby mogli nauczyć się jeść samotnie.
  Dzięki zredukowanym rozmiarom, widelec i łyżka zestawu eko posiłków pomagają najmłodszym w nauce samodzielnego jedzenia. Mały kubeczek do nauki jest również doskonałym wyborem dla pierwszych prób picia przez dziecko, ponieważ jego lekkie boczne skrzydła sprawiają, że jest bardzo wygodny i łatwy do trzymania dla małych rączek.

  Materiały naturalne
  Zestaw uprzęży wykonany jest z włókien bambusowych, bardzo wytrzymałego i lekkiego materiału. W ten sposób nawet najmłodsi dowiadują się, jak ważne jest zwracanie uwagi na środowisko naturalne i utrzymanie ich przyszłego środowiska życia w dobrym stanie.

  Możliwość mycia w zmywarkach do naczyń
  Wszystkie części tego zestawu można łatwo umyć w zmywarce, a mimo to ich kolory pozostają równie żywe jak pierwszego dnia.

  Szczegóły dotyczące produktu:
  • Materiały naturalne
  • Kompletny
  • Możliwość mycia w zmywarkach do naczyń
  • kubek do picia
  Do góry